ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

ЗВІТ про відстеження результативності регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків та зборів» від 08.07.2015 №VI/104-3

eye

Звіти

ЗВІТ

про відстеження результативності регуляторного акта

«Про встановлення місцевих податків та зборів» від 08.07.2015 № VI/104-3

Вид, назва та номер прийняття регуляторного акту.

Рішення Димитровської міської ради від 08.07.2015 № VI/104-3 «Про встановлення місцевих податків та зборів»

Виконавець заходів відстеження.

Відділ економіки, аналізу та прогнозування виконавчого комітету Мирноградської міської ради та Фінансове управління Мирноградської міської ради.

Цілі прийняття акта.

Основними цілями прийняття регуляторного акту є:

Øзадоволення інтересів громади:

-наповнення міського бюджету;

-здійснення планування та прогнозування надходжень від місцевих податків та зборів при формування бюджету;

-забезпечення найбільш повного обліку земель, їх власників та користувачів;

-забезпечення раціонального та ефективного використання земельних ділянок.

ØЗадоволення суб’єктів господарської діяльності:

-вдосконалення відносин, що виникають у сфері справляння місцевих податків та зборів;

-встановлення доцільних та обґрунтованих розмірів ставок місцевих податків та зборів в межах визначених Податковим кодексом.

Строк виконання заходів з відстеження.

З 01.07.2016 по 31.07.2016

Тип відстеження

Базове.

Методи одержання результатів відстеження.

Порівняльний аналіз фактичних надходжень місцевих податків та зборів за І півріччя 2015 року та І півріччя 2016 року до бюджету міста та кількість платників цих податків.

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, способи одержання даних.

Для встановлення кількісних значень показників результативності регуляторного акта використовуються звітні дані про виконання міського бюджету м. Мирнограда за 6 місяців 2015-2016 рр.

Враховуючи цілі регулювання, для відстеження результативності регуляторного акту були визначені наступні показники результативності:

-обсяг надходжень місцевих податків та зборів до бюджету;

-кількість платників по кожному податку та збору, визначених регуляторним актом;

-рівень поінформованості суб’єктів господарювання – платників місцевих податків та зборів.

Кількісні та якісні значення показників результативності акта.

Показники
Кількість платників, осіб 2015/2016 Обсяг надходжень за 1 півріччя 2015 року Обсяг надходжень за 1 півріччя 2016 року Відхілення
Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки 39/43 44,0 93,0 +49,0
Земельний податок з юридичних осіб 57/56 391,04 442,11 +51,1
Земельний податок з фізичних осіб 5000 9,41 26,0 +16,6
Орендна плата з юридичних осіб 51/47 746,83 1024,82 +278,0
Орендна плата з фізичних осіб 125/148 457,1 610,0 +152,9
Транспортний податок 6/- - - -
Єдиний податок з юридичних осіб 80 646 1449,7 +803,7
Єдиний податок з фізичних осіб 743/785 1473,1 2041,6 +568,5
Рівень поінформованості суб’єктів господарювання – платників місцевих податків та зборів Проект рішення про встановлення місцевих податків і зборів, зміни щодо розмірів (ставок) місцевих податків і зборів оприлюднювались на сайті Мирноградської міської ради у визначені терміни; прийняте рішення було оприлюднене в місцевій газеті «Родной город»

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта.

Показники результативності регуляторного акта – впорядкування сплати місцевих податків та зборів, збільшення надходжень до місцевого бюджету. Реалізація регуляторного акта збільшить конкуренцію у тих видах діяльності, для яких встановлено підвищенні ставки єдиного податку, збільшення кількості робочих місць у підприємців, які відкрили торговельні підприємства або сфери послуг в віддалених районах міста.

За результатами аналізу надходжень місцевих податків і зборів можна зробити висновок, що загалом спостерігається збільшення таких надходжень.

Показником результативності регуляторного акта - проекту рішення Мирноградської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів» є збільшення надходжень місцевих податків і зборів до бюджету міста у 2016 році. Прийняття даного регуляторного акта сприяє наповненню дохідної частини бюджету для забезпечення реалізації соціально-економічного розвитку міста.

Результати реалізації даного регуляторного акту свідчать про те, що регуляторний акт має відповідний ступінь досягнення визначених цілей і не потребує змін чи доповнень.

Міський голова О.Л. Брикалов

Начальник відділу економіки,