ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

ІНФОРМАЦІЯ по реформуванню системи охорони здоров’я м.Димитров

eye

Медицина Мирнограда

img

Відповідно до Закону України «Про проведення реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві» наше місто теж стало учасником пілотного проекту. З першого січня цього року на базі існуючої поліклініки шляхом відокремлення було створено центр первинної медико-санітарної допомоги. Адреса центру: вул. Ватутіна, 20-приміщення поліклініки. У складі центру надають медичну допомогу два лікарі загальної практики-сімейної медицини, лікарі дільничні терапевти, дільничні педіатри та окремі лікарі спеціалісти: хірург, акушер-гінеколог, невролог, окуліст, як у поліклініці, так і удома. Також у складі центру працює денний стаціонар на 60 ліжко-місць. В разі необхідності, лікарі первинної ланки направляють на обстеження та консультацію до лікарів спеціалістів другого рівня, таких як кардіолог, ендокринолог, дерматолог та інших. За телефонами регістратури (6-32-95, 29–04 з 07 годин 30 хвилин до 16 години), можна отримати інформацію про графік прийому лікарів наперед протягом тижня. Головний лікар центру Джураєва Алла Павлівна, кабінет 26 поліклініки, телефон 6-32- 66, 6-35-82, 23–53, надасть вам відповіді на питання про особливості медичного обслуговування під час реформування галузі охорони здоров’я.

Контакт центр

kc@myrnograd-rada.gov.ua icon