ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

• Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

МОНІТОРИНГ СЕРЕД ЛІЦИТАТОРІВ З ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬННЯ ТОРГІВ

eye

Земельні ресурси

img

З метою проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки визначеної рішеннямміської ради від 08.08.2018 №VII/50-30 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки несільськогосподарського призначеннядля розміщення та обслуговування автостоянкинам-ні «Світлий», в районі ринку «Лідер» та проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки», Мирноградська міська рада Донецької області здійснює моніторинг виконавців земельних торгів.

Ліцитатор повинен мати досвід та навички володіння технікою проведення земельного аукціону, технічні можливості, інші вимоги, відповідно до чинного законодавства України.

Пропонуємо фізичним та юридичним особам, що мають право проводити земельні торги (аукціони), прийняти участь у відборі ліцитатора.

Пропозиції необхідно надсилати на електрону адресу Мирноградської міської ради Донецької області Е – mail: mail@myrnograd-rada.gov.uaдо 01.09.2018 року включно.

Контакт центр

kc@myrnograd-rada.gov.ua icon