Новорічна фото зона
опубліковано 29 грудня 2020 року о 16:55

Напередодні новорічних свят соціальні служби виконавчого комітету Мирноградської міської ради за ініциативи міського голови Олександра Брикалова та заступника міського голови Тетяни Ситник організували новорічну казку для багатодітних родин, дитячих будинків сімейного типу та сімей, які стоять на обліку в центрі соціальних служб сім’ї дітей та молоді.

Протягом тижня в молодіжному центрі «МЕD» фотографами-волонтерами (Дмитро Полієнко, Тетяна Андреева, Марина Коломоєць) , соціальними працівниками та працівниками виконавчого комітету   було створено новорічну фото зону.

Адже не всі родини мають  можливість замовити професійну  фотосесію. Так, діти і батьки поринули в справжню новорічну атмосферу. В проекті взяли участь 10 родин (70 дітей нашого міста).

На згадку родини отримали фото в цифровому форматі та солодкі подарунки, які були придбані за кошти міського бюджету.

Дякуємо всім, завдяки кому ця новорічна казка була втілена у життя.

Тетяна Ситник

Олексій Кобяков