опубліковано 02 квітня 2021 року о 14:53

1 квітня 2021 року в залі засідань Мирноградської міської ради була проведена робоча зустріч з представниками мікро- та малого підприємництва щодо оцінки впливу запропонованого регулювання на суб’єктів малого підприємництва та визначення детального переліку процедур, виконання яких необхідно для виконання регуляторних актів. На зустрічі  були присутні представники влади, Головного управління Державної податкової служби України в Донецькій області, депутатського корпусу, профільних депутатських комісій, комітету самоорганізації населення, фізичні особи – підприємці та староста сіл Рівного, Сухецького та Красного Лиману. На розгляд до обговорення були винесені проекти рішень Мирноградської міської ради «Про встановлення на території Мирноградської міської територіальної громади єдиного податку  для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та віднесені до першої та другої групи платників єдиного податку», «Про встановлення на території  Мирноградської міської територіальної громади транспортного податку», «Про встановлення на території  Мирноградської міської територіальної громади туристичного збору». В ході обговорення присутніми було визначено, що норми, встановленні даними регуляторними актами забезпечать стабільні надходження до місцевого бюджету, а це в свою чергу збільшить фінансування бюджетних програм та забезпечить виконання вимог Податкового кодексу України. За результатами обговорення аналізи регуляторного впливу разом з проектами рішення Мирноградської міської ради будуть оприлюднені для ознайомлення усіма бажаючими на офіційному веб – сайті Мирноградської міської ради за посиланням:  https://myrnograd-rada.gov.ua/services/analizi-vplivu та в газеті «Родной город».