19.05.2021 о 10:00 годині відбудеться засідання чергової сесії Мирноградської міської ради VIIІ-го скликання в режимі відеоконференції.
опубліковано 30 квітня 2021 року о 09:14

Порядок денний:

1) про внесення змін до рішення Мирноградської міської ради від 23.12.2020 № VIIІ/3-2 «Про бюджет Мирноградської міської територіальної громади на                     2021 рік».

Доповідач: Ірина Сущенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник фінансового управління;

2) про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Мирноградської міської територіальної громади Донецької області на 2021 рік.

3) різне.