опубліковано 30 квітня 2021 року о 09:15

19.05.2021 о 14:00 в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради в режимі SKYPE-конференції.

Питання до розгляду:

1) про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах Мирноградської міської ради у I кварталі 2021 року та заходи щодо її поліпшення.

Доповідач: Вікторія Іноземцева – начальник відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

2) про виконання плану роботи виконавчих органів Мирноградської міської ради у         9 I кварталі 2021 року.

Доповідач: Людмила Прокопенко – начальник організаційного відділу Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

3) про стан роботи зі зверненнями громадян у Відокремленому підприємстві «ВО ОКП «Донецьктеплокомуненерго» «Мирноградтепломережа» за 2020 рік та I квартал 2021 року.

Доповідач: Едуард Онипченко – директор Відокремленого підприємства «ВО ОКП «Донецьктеплокомуненерго» «Мирноградтепломережа».

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.