21.04.2021 о 10:00 в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради в режимі SKYPE-конференції
опубліковано 07 квітня 2021 року о 14:30

Питання до розгляду:

• 1) про результати роботи комунального некомерційного підприємства «Мирноградська центральна міська лікарня» Мирноградської  міської ради за  2020 рік.

Доповідач Роксана Хохлова – директор комунального некомерційного підприємства «Мирноградська центральна міська лікарня» Мирноградської міської ради;

• 2) про стан виробничого травматизму та травматизму невиробничого характеру в м. Мирноград за 2020 рік.

Доповідач Світлана Вострикова – начальник Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради;

• 3) про стан роботи зі зверненнями громадян у ПП «Домінант-Сервіс» за 2020 рік та I квартал 2021 року.

Доповідач Олена Солощенко – начальник відділу «Контактний центр» Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

• Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.