«21.10.2020 о 10:00 в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання Виконавчого комітету Мирноградської міської ради в режимі SKYPE-конференції
опубліковано 22 вересня 2020 року о 15:28

Питання до розгляду:

1) про стан роботи зі зверненнями громадян у Виконавчому комітеті Мирноградської міської ради та на підприємствах міста за 9 місяців 2020 року.

Доповідач Олена Солощенко – начальник відділу «Контактний центр» Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

2) про виконання Службою у справах дітей Виконавчого комітету Мирноградської міської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади з питань захисту прав дітей за 9 місяців 2020 року.

Доповідач Ганна Смикова – начальник Служби у справах дітей Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.