Інформація щодо критеріїв оцінки тендерних пропозицій
опубліковано 30 квітня 2021 року о 08:40

До уваги установ, організацій, підприємств та інших суб’єктів сфери публічних закупівель!

Інформація щодо критеріїв оцінки тендерних пропозицій

Виконавчий комітет Мирноградської міської ради у зв’язку з введенням в дію Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 № 114-ІХ, повідомляє.

Загальні положення Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) містять низку нововведень, зокрема статтею 29 Закону змінено підходи до встановлення критеріїв і методики оцінки тендерних пропозицій/ пропозицій та впроваджено новий критерій оцінки тендерних пропозицій – вартість життєвого циклу.

Більш детально ознайомитись з вище вказаною інформацією можна на сайті Мирноградської міської ради за посиланням: https://myrnograd-rada.gov.ua/services/normativni-dokumenti