Пандемія набирає обертів
опубліковано 10 вересня 2020 року о 09:27

Пандемія набирає обертів. За останній місяць число хворих на COVID-19 в Україні зросла вдвічі: якщо на початок серпня офіційно виявлених випадків було більше 70 тисяч, то зараз їх більше 140 тисяч. У той же час зростає і кількість госпіталізованих пацієнтів. Це означає, що зараз слід виявляти значно більшу обачність, ніж раніше. Особливо з урахуванням наближення холодного періоду року, коли з’являться сприятливі умови для поширення вірусу.

Вакцини від коронавірусу поки немає, тому для захисту рекомендовано в громадських місцях (магазини, громадський транспорт) носити захисну маску, не торкатися руками обличчя, дотримуватися дистанції не менше 1,5 м один від одного, а також часто мити руки і користуватися антисептиком. Якщо ви відчуваєте ознаки захворювання, зверніться до сімейного лікаря та самоізолюйтеся.