опубліковано 02 квітня 2021 року о 14:50

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта проекту рішення Мирноградської міської ради «Про встановлення на території Мирноградської міської територіальної громади єдиного податку  для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та віднесені до першої та другої групи платників єдиного податку»

Проект рішення Мирноградської міської ради «Про встановлення на території Мирноградської міської територіальної громади єдиного податку  для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та віднесені до першої та другої групи платників єдиного податку» розроблено Фінансовим управлінням Мирноградської міської ради.

Мета проекту: встановлення на території Мирноградської міської територіальної громади єдиного податку  для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та віднесені до першої та другої групи платників єдиного податку у відповідності до Податкового кодексу України, з урахуванням вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Проект спрямований на встановлення ставок єдиного податку  для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності та віднесені до першої та другої групи платників єдиного податку, визначення об’єктів оподаткування, платників податків і зборів, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності, що створює передумови для соціально-економічного розвитку територіальної громади.

З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись:

• в мережі Інтернет https://myrnograd-rada.gov.ua/
  • у Фінансовому управлінні Мирноградської міської ради: місто Мирноград, вул. Центральна, 9 тел.6-10-00.

Зауваження та пропозиції приймаються у письмовому та/або електронному вигляді    по e-mail: finupr_mirnograd@i.ua впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта на офіційній сторінці Мирноградської міської ради в мережі Інтернет.