Проведено повідомну реєстрацію колективних договорів ЗОШ
опубліковано 27 квітня 2021 року о 16:19

Розпорядженням міського голови від 19.04.2021 № 116р проведено повідомну реєстрацію колективного Відділу освіти Мирноградської міської ради.

Розпорядженням міського голови від 19.04.2021 № 117р проведено повідомну реєстрацію колективного договору Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Мирноградської міської ради Донецької області».

Розпорядженням міського голови від 19.04.2021 № 118р проведено повідомну реєстрацію колективного договору Загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 Мирноградської міської ради Донецької області.

Розпорядженням міського голови від 19.04.2021 № 119р проведено повідомну реєстрацію колективного договору Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 ім. Валерія Доценка Мирноградської міської ради Донецької області.

Розпорядженням міського голови від 19.04.2021 № 120р проведено повідомну реєстрацію колективного договору Закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 6 Мирноградської міської ради Донецької області.

Розпорядженням міського голови від 19.04.2021 № 121р проведено повідомну реєстрацію колективного договору Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Мирноградської міської ради Донецької області.

Розпорядженням міського голови від 19.04.2021 № 122р проведено повідомну реєстрацію колективного договору Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9  Мирноградської міської ради Донецької області.

Розпорядженням міського голови від 19.04.2021 № 123р проведено повідомну реєстрацію колективного договору Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10 Мирноградської міської ради Донецької області.

Розпорядженням міського голови від 19.04.2021 № 124р проведено повідомну реєстрацію колективного договору Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія»  Мирноградської міської ради Донецької області.

Розпорядженням міського голови від 19.04.2021 № 125р проведено повідомну реєстрацію колективного договору Закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – ліцей «Гармонія» Мирноградської міської ради Донецької області.

Розпорядженням міського голови від 19.04.2021 № 126р проведено повідомну реєстрацію колективного договору Міжшкільного навчально-виробничого комбінату м.Мирнограда.

Розпорядженням міського голови від 19.04.2021 № 127р проведено повідомну реєстрацію колективного договору Будинку творчості дітей та юнацтва.

Розпорядженням міського голови від 19.04.2021 № 128р проведено повідомну реєстрацію колективного договору Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Мирноградської міської ради Донецької області.

Розпорядженням міського голови від 19.04.2021 № 129р проведено повідомну реєстрацію колективного договору Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Мирноградської міської ради Донецької області.

Колективні договори для реєстрації, згідно оновленого Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, необхідно подавати до Виконавчого комітету Мирноградської міської ради.

Начальник управління                                                    Світлана ВОСТРИКОВА