Всеукраїнська акція «Місяць Червоного Хреста» під гаслом «Червоний Хрест & ГРОМАДА – разом ми зможемо більше»
опубліковано 14 вересня 2020 року о 10:41

В місті   Павлоград   з   01   по  30  вересня під гаслом «Червоний Хрест & ГРОМАДА — разом ми зможемо більше!» пройде традиційна Всеукраїнська акція «Місяць Червоного Хреста», мета якої знайти спільні шляхи подолання проблем, які виникають у громади:

• медико-соціальна підтримка вразливих верств населення, адже наразі стрімко зростає кількість одиноких /умовно одиноких літніх людей, які потребують догляду.
  • поширення COVID-19 на території нашого міста.

Щоб не залишати літніх людей, інвалідів та інших вразливих категорій населення на одинці з їхніми проблемами Павлоградська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України спільно з громадою шукає дієві рішення.