На базі діалогової платформи NovaTOR був проведений захід для учнівської молоді в рамках акції «16 днів проти насильства»
25 листопада розпочались акція «16 днів проти насильства». В усьому світі та в нашій країні гендерно-зумовлене насильство є широко розповсюдженим явищем.

листопада

понедiлок

25 листопада розпочались акція «16 днів проти насильства». В усьому світі та в нашій країні гендерно-зумовлене насильство є широко розповсюдженим явищем.

В рамках вказаної акції Мирноградським міським відділом філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області на базі діалогової платформи NovaTOR було проведено заняття з елементами тренінгу, присвячене Міжнародному дню боротьби з ліквідацією насильства проти жінок.

Захід був проведений за запрошенням голови Громадської організації «Портал «Пошук» Андрія Кондратьєва для учнів 11 класу загальноосвітньої школи №8 Мирноградської міської ради.

В занятті також взяли участь старший інспектор з ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Антон Сябрук та начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Мирноградської міської ради Ганна Смикова.