Проведення наради відділу пробації з інспектором ювенальної превенції
Під час проведення роботи з неповнолітніми, які перебувають на обліку, уповноважені органи з питань пробації співпрацюють з громадськими та державними організаціями, в тому числі з органами Національної поліції.

вересня

четвер

Під час проведення роботи з неповнолітніми, які перебувають на обліку,  уповноважені органи з питань пробації  співпрацюють з громадськими та  державними організаціями, в тому числі з органами Національної поліції.

22 вересня заступником начальника Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області проведено нараду з інспектором ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області.

Обговорили основні  питання, що стосуються нагляду за неповнолітніми засудженими в період відбування ними покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, проведення з дітьми соціально-виховної роботи кожною службою, а також проведення спільних заходів з даною категорією засуджених.

Спільна взаємодія з відділенням поліції дає певні результати щодо профілактики повторної злочинності серед неповнолітніх, які перебувають на обліку, а також серед учнівської молоді міста.