Регіональний культурно-просвітницький захід «Донбас – це Україна»
26.11.2020 сектором з архівної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради для учнів 9-А класу ЗЗСО № 10 проведено урок «Історія заселення території сучасної Донецької області». За допомогою відеозв’язку працівники архіву разом з учнями зробили невеличкий екскурс в історію заселення

листопада

п'ятниця

За допомогою відеозв’язку працівники архіву разом з учнями зробили невеличкий екскурс в історію заселення Донецької області та спробували розібратися – чи дійсно територія нашої області є українською, спробували дослідити факти зародження української держави та подивилися, що відбувалося на території нашої області у давні часи.