Співробітниками пробації та поліції проведено спільний захід для школярів під назвою «Життя чудове»
Щорічно в вересні у всьому світі відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам або Всесвітній день запобігання суїциду, починаючи з 2003 року з метою сприяння діяльності щодо запобігання самогубств у всьому світі.

вересня

понедiлок

Всесвітній день запобігання самогубствам почали проводити з ініціативи Міжнародної асоціації по запобіганню самогубствам  при активній підтримці Всесвітньої організації охорони здоров'я  та під патронажем Організації Об'єднаних Націй.

17 вересня співробітники Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області спільно з інспектором ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції за запрошенням Громадської організації «Портал «Пошук» провели спільний захід для учнів 11 класу загальноосвітньої школи №8 Мирноградської міської ради та свого неповнолітнього підоблікового під назвою «Життя чудове».

Говорили з дітьми про сенс життя, його цінність, дивились мультфільм на зазначену тему, вчилися знаходити спроби допомогти людині у важких обставинах, дізнались про служби, які можуть надати необхідну допомогу. Наприкінці заходу діти малювали позитивні та яскраві малюнки на асфальті.

Захід пройшов у дружній та веселій атмосфері та дав можливість визначити з дітьми заради чого варто жити, радіти життю та чому його необхідно цінувати.