Співробітники пробації завітали в гості до Діалогової платформи «Новатор»
17 вересня співробітники Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області спільно з інспектором ювенальної превенції завітали до Діалогової платформи «Новатор», яка була відкрита в Мирнограді влітку поточного року.

вересня

понедiлок

Засновником діалогового простору «Новатор» є голова Громадської організації «Портал пошук» Андрій Кондратьєв – вчитель місцевої школи, краєзнавець, археолог. Андрій Вікторович є людиною, яка опікується долею дітей, які живуть на місцевому віддаленому від центру мікрорайоні.

Тепер діти мають місце для зустрічей та проведення дозвілля. Простір має незвичайний сучасний інтер’єр, місце для перегляду фільмів, свою цікаву бібліотеку, ігри та навіть кухню, де всі, хто побажає, має можливість приготувати щось смачненьке або випити ароматної кави.

Представники громадської організації провели гостям екскурсію по зазначеному простору та запропонували, у разі необхідності користуватися, приміщенням для проведення заходів для підоблікових уповноваженого органу з питань пробації.

Завдяки співпраці з ГО «Портал «Пошук» ми  маємо можливість залучати своїх підоблікових до заходів з метою проведення з ними соціально-виховної роботи, а також спільно з членами організації опікуватись неповнолітніми нашого міста та проводити з ними роботу, направлену на профілактику правопорушень.