Виставка "Герої серед нас"
На виконання наказу Державної архівної служби України від 16.12.2019 №119 щодо участі архівних установ у заходах із відзначення Дня захисника України сектор з архівної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради підготував виставку під назвою «Герої серед нас» про учасника бойових дій на Донеччині Романа Заліського.

жовтня

четвер

Тематичний та експозиційний план виставки

про учасника бойових дій на Донеччині

Романа Заліського

Ι. Короткий екскурс з біографіїї учасника АТО Романа Тимофійовича Заліського.

1. Фотокартка «Служба в армії. Морська частина прикордонних військ» (Петро-

павловськ-Камчатський,1990).

ΙΙ. Служба в органах внутрішніх справ м.Димитров та служба у миротворчих силах.

1. Фотокартка «Служба у МВ ГУ МВС. Димитровський міський відділ поліції» (На фото Роман Заліський, Олександр Маєвський, Едуард Осокін, Виктор Волошин, Олександр Бобров, Максим Редько, Олександр Золовський, Олександр Гресь, Сергій Кушнір, 2000).

2.Фотокартка «Служба в миротворчих силах ООН» Республіка Косово (колишня Югославія, 2007 )

ΙΙΙ. Громадська позиція та діяльність громадянина України.

1.Фотокартка «Активістська діяльність на Майдані» (м.Київ, 2013)

ΙV. Участь в АТО та бої під Іловайськом.

1.Фотокартка «Добровольчий батальйон «Миротворець» від Київської області» (Слов’янськ, 2014).

2.Фотокартка «Добровольчий батальйон «Миротворець» від Київської області» (Лисичанськ, 2014).

3.Фотокартка «Добровольчий батальйон «Миротворець» від Київської області» (Попасна, 2014).

4. Фотокартка «Добровольчий батальйон «Миротворець» від Київської області» (Дзержинськ, 2014).

5. Фотокартка «Добровольчий батальйон «Миротворець» від Київської області» (На фото Р.Заліський з побратимами,Іловайськ, 2014).

6. Фотокартка «Добровольчий батальйон «Миротворець» від Київської області» (Іловайськ, 2014).

7. Фотокартка «Добровольчий батальйон «Миротворець» від Київської області» (Іловайськ, 2014).

8.Фотокартка «Лікування після тяжкого поранення під Іловайском.(м.Дніпро,2014).

9.Фотокартка «Лікування та реабілітація після поранення під Іловайском» (На фото Р.Заліський з волонтерками,Київ, 2014).

10. Фотокартка «Лікування та реабілітація після поранення під Іловайском» (На фото Р.Заліський з пораненим побратимом, Київ, 2014).

V. Досягнення та відзнаки.

1. Фотокартка «Нагородження орденом за мужність ΙΙΙ ступеня президентом України Петром Порошенком».

VΙ. Час відпочинку та ротації.

1.Фотокартка «Добровольчий батальйон «Миротворець» від Київської області (На фото Р.Заліський з С.Притулою; відвідування бійців батальйону артистами шоу «Вар’яти»,2015).

2.Фотокартка «Ротація». (Горлівка, 2015).

V. Сім’я.

1.Фотокартка «Сім’я» (На фото Р.Заліський з дружиною Оксаною).

2.Фотокартка «Сім’я» (На фото Р.Заліський з сином Олександром).

VΙ. Вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО.

1.Фотокартка «Меморіал». (На фото Р.Заліський біля меморіалу пам’яті загиблим воїнам, вказує на фото Миколи Курносенко).

2.Фотокартка «Встановлення прапору України біля могил побратимів»(Киів,2019).