Виставка «Роки війни – століття пам’яті»
З 08.09.2020 по 22.09.2020 у секторі з архівної роботи Виконавчого комітету Мирноградської міської ради пройшла виставка «Роки війни – століття пам’яті», яка була присвячена Дню визволення Донбасу та Дню партизанської слави.

жовтня

вiвторок

Експозиційний та тематичний план виставки

«Роки війни – століття пам’яті»

08.09.2020-22.09.2020

І. Визволення Донеччини від німецько - фашистских загарбників

1) Книга «Донетчина в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 роки»

ІІ. Ветеранам турбота, слава та підтримка.

1) газета «Родной город» стаття «Отважний разведчик Никита Александров»;

2) газета «Родной город» стаття «Ветеранам забота, слава и поддержка»;

3) фото ветеранів – 4 знімки;

4) групове фото ветеранів – 1 знімок;

5) фото братських могил та пам’ятників загиблим воїнам у м. Мирноград – 4 знімки;

6) Фото маршала Толбухіна Ф.І., який командував військами 4-го українського фронту та брав участь у визволенні юга України (ювілейний календар присвячений річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років)

ІІІ. Ні що не забуто, ніхто не забутий

1) Военні роки Середенко Дмитра Карповича. Фонд №3 «Відділ освіти Димитровської міської ради», справа №217.

2) Урок пам’яті, присвячений 65-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні, проведений в ЗОШ № 9. Фонд №3 «Відділ освіти Димитровської міської ради», справа № 330.

3) Твір на конкурс «Мій дідусь розповідає про війну» (робота Єфремова Андрія учня ЗОШ № 5, 2003 рік). Фонд №3 «Відділ освіти Димитровської міської ради», справа №165.

4) Твір на тему «Про це розповідав мій прадід…» (робота Мариноха Лілії, учениці   ЗОШ № 10. Фонд №3 «Відділ освіти Димитровської міської ради», справа №165.

5) Книга пам’яті України по увічненню учасників бойових дій, які померли в повоєнні роки. Том 9.

6) Книга «Пам’ятаємо, славимо, вшановуємо» (1980 рік).