Волонтер відділу пробації заохочений відзнакою за особистий внесок у забезпечення безпеки громади
5 грудня у всьому світі відзначається День волонтера. Волонтер – той хто добровільно, за покликом серця віддає свою енергію, час, ресурси і частину свого життя заради допомоги іншим.

грудня

п'ятниця

5 грудня у всьому світі відзначається День волонтера.  Волонтер – той хто добровільно, за покликом серця віддає свою енергію, час, ресурси і частину свого життя заради допомоги іншим.

До діяльності  Мирноградського міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області  з питань пробації також залучено волонтера та він вже рік  допомагає людям, які потрапили на хибний шлях і скоїли злочини.

Волонтер допомагав засудженим у відновленні документів, супроводжував неповнолітніх підоблікових відділу на різні заходи, дорослих правопорушників – на консультації до центру зайнятості чи інших служб, і навіть допоміг підлітку зайняти призове місце в конкурсі від місцевого депутата до Дня міста та Дня шахтаря.

До Всесвітнього дня волонтера хлопець був заохочений подякою від Державною установою «Центр пробації»  за активну громадську позицію, особистий внесок у забезпечення безпеки громади, підтримку громадян на шляху до право слухняного життя.