Залучення нових партнерів до співпраці
Уповноважені органи з питань пробації під час здійснення своєї діяльності постійно співпрацюють з державними та громадськими організаціями.

вересня

вiвторок

­Завдяки співпраці з громадськими організаціями проводиться ефективна соціально-виховна робота, заходи з профілактики алкогольної залежності, вживання наркотичних речовин тощо.

10 вересня заступником начальника Мирноградського міського відділу філії ДУ «Центр пробації» в Донецькій області була проведена робоча зустріч з головою Громадської організації «Віра у майбутнє» Дмитром Жук з метою налагодження подальшої взаємодії.

Співпраця з даною організацією надасть можливість отримати послуги, спрямовані на мінімізацію криміногенних потреб суб’єктів пробації таких як житло, вживання алкоголю, вживання наркотичних засобів, ставлення до правопорушення, готовність до змін.

За результатами зустрічі домовились про підписання Меморандуму про співробітництво між Державною установою «Центр пробації» та ГО «Віра у майбутнє».