Головний спеціаліст з питань екології та природних ресурсів
опубліковано 06 березня 2020 року о 11:24

Основні завдання:

1. Забезпечення реалізації державної політики в області охорони навколишнього природного середовища, використання і відтворення природних ресурсів та забезпечення  екологічної безпеки на території міської ради, вносить міському голові пропозиції щодо її вдосконалення.

2. Координація діяльністі підприємств, установ та організацій, розташованих на території міської ради, незалежно від форм власності та підпорядкування у галузі охорони навколишнього природного середовища.

3. Організація розробки місцевих екологічних програм, подання пропозицій по їх затвердженню та контроль за  їх виконання.

6. Надання пропозицій до формування та використання місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища у складі місцевого бюджету згідно чинного законодавства.

Головний спеціаліст (з питань екології та природних ресурсів) Якимова Оксана Олександрівна каб.13 6-11-22 (приймальня)
Електронна пошта
ecology_goroda@ukr.net