Відділ архітектури, містобудування та земельних відносин
опубліковано 06 березня 2020 року о 10:50

є структурним підрозділом Виконавчого комітету Мирноградської міської ради, до складу якого входе сектор архітектурно-будівельного контролю у м. Мирнограді,  підконтрольний і підзвітний Мирноградській міській раді, з питань здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади також підконтрольний відповідним органам виконавчої влади, підпорядкований Виконавчому комітету Мирноградської міської ради.

У своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, наказами Мінрегіону, іншими нормативно-правовими актами, актами органів місцевого самоврядування та положення про відділ.

Основні завдання відділу:

1) реалізація державної політики в сфері містобудування, архітектури і земельних відносин;

2) аналіз стану містобудування та території міста, організація розробки, експертизи і забезпечення затвердження в установленому порядку місцевих містобудівних програм, генеральних планів населених пунктів, які знаходяться на підвідомчій території, та іншої містобудівної документації;

3) координація діяльності суб’єктів містобудування по комплексному розвитку території міста та його забудові, покращенню архітектурного виду;

4) вирішення питань у галузі земельних відносин відповідно до закону;

5) здійснює функції з регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами на території міста;

6) здійснення функцій з регулювання діяльності з розміщення тимчасових споруд;

7) здійснення функцій у сфері ведення містобудівного кадастру.

Начальник відділу
Груднєва Світлана Олександрівна
Головний спеціаліст
Тимець Альвіна Анастасіївна