Відділ ведення Реєстру територіальної громади
опубліковано 06 березня 2020 року о 11:07

є структурним підрозділом Виконавчого комітету Мирноградської міської ради,підзвітний і підконтрольний Мирноградській міській раді,підпорядкований Виконавчому комітету Мирноградської міської ради,міському голові,заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків. У своїй діяльності керується Конституцією України,законами України,указами і розпорядженнями Президента України,постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, Положенням про відділ , а також іншими нормативно-правовим актами.

Основні завдання відділу:

1.Формування та ведення реєстру територіальної громади м. Мирноград.

2.Здійснення реєстрації,зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб.

3.Передача інформації та/або внесення в установленому законом порядку відомостей про реєстрацію та зняття з реєстрації місця проживання/перебування до Єдиного державного демографічного реєстру.

Начальник відділу ведення реєстру територіальної громади Чурсан Олена Вікторівна каб.1 0950728640
Головний спеціаліст   Скрипник Ольга Володимирівна   м-н «Молодіжний», б. 37б (другий поверх), каб.1 0950728640
Спеціаліст Антропова Марія Андріївна
Інспектор Пімачова Ірина Петрівна