Відділ з діловодства та контролю
опубліковано 06 березня 2020 року о 11:16

є структурним підрозділом Виконавчого комітету міської ради, який у своїй діяльності підзвітний і підконтрольний міській раді, підпорядковується Виконавчому комітету міської ради, міському голові та заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючому справами Виконавчого комітету міської ради відповідно до розподілу обов’язків.

Відділ у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, рішеннями обласної ради, розпорядженнями голови облдержадміністрації, регламентом роботи виконавчих органів міської ради, рішеннями міської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, положенням про відділ з діловодства та контролю та іншими нормативними документами, які регламентують діяльність органів місцевого самоврядування та роботу відділу.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ВІДДІЛУ:

1. Документаційне забезпечення діяльності міської ради та її виконавчого комітету.

2. Здійснення контролю за виконанням структурними підрозділами виконавчих органів міської ради актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голови облдержадміністрації, рішень міської ради та її Виконавчого комітету, розпоряджень та доручень міського голови, за станом роботи з реагування на запити і звернення народних депутатів України та депутатів місцевих рад, а також аналіз причин порушення строків виконання документів і внесення пропозицій щодо їх усунення.

2. Організаційне-технічне забезпечення підготовки до проведення сесій міської ради та засідань Виконавчого комітету міської ради, організація діловодства розпоряджень міського голови

3. Реалізація державної політики у сфері служби в органах місцевого самоврядування та з питань кадрової роботи.

4. Опрацювання, систематизація, аналіз та контроль щодо задоволення запиту на інформацію та надання консультацій під час оформлення запиту.

5. Організація ведення архівної справи у Виконавчому комітеті міської ради.

6. Інформаційно-комп'ютерне забезпечення діяльності міської ради та її виконавчого комітету.

Начальник відділу   Іноземцева Вікторія Юріївна Кабінет № 26 6-10-88 mail@myrnograd-rada.gov.ua
Головний спеціаліст Феленко  Алла Олександрівна Кабінет № 26 6-10-88 mail@myrnograd-rada.gov.ua
Головний спеціаліст Нікулін Дмитро Геннадійович Кабінет № 26 6-10-88 admin@myrnograd-rada.gov.ua
Головний спеціаліст  Баутіна Людмила Юріївна Кабінет № 14 6-10-88 або  6-11-22 (приймальня) mail@myrnograd-rada.gov.ua