Відділ з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи
опубліковано 02 липня 2020 року о 16:32

є структурним підрозділом і входить до складу Виконавчого комітету Мирноградської міської ради, який утворюється міською радою, підпорядковується міському голові та заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно розподілу обов’язків. У своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної ради України, прийнятими відповідно до Конституції та Законів України, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, Кодексом цивільного захисту України, розпорядженнями голови облдержадміністрації, міського голови, рішеннями міської ради та виконавчого комітету, іншими нормативно-правовими актами.

Основні завдання Відділу

1. Реалізація державної політики у сфері цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, реагування на них та ліквідація їх наслідків, мобілізаційна та оборонна робота.
  2. Контроль за виконанням заходів щодо підвищення готовності сил цивільного захисту населення від надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.
  3. Координація діяльності місцевої ланки територіальною підсистемою єдиної державної системи з питань запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру, мобілізаційної та оборонної роботи.
  4.  Контроль за здійсненням на території міста заходів з мобілізаційної підготовки та мобілізації.
  5. Завдання військово-облікового бюро.
  6. Організація підготовки і перепідготовки кадрів органів управління та сил цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, навчання населення діям в умовах надзвичайних ситуацій.
Начальник відділу Лисенюк Ірина                                                 Кабінет 28                       6-11-22 (приймальня) mirnogradcz@ukr.net
Спеціаліст I категорії Тур Еліна Кабінет 28 6-11-22 (приймальня) mobilizacia_cz@ukr.net
Завідувач Військово-облікового бюро Росоха Тетяна                       вул. Курська, 1, кабінет 1                       6-11-22 (приймальня) кontakt2017@ukr.net
Інспектор Військово-облікового бюро               Пилипенко  Антонина                       вул. Курська, 1, кабінет 1                       6-11-22 (приймальня) кontakt2017@ukr.net