Відділ з питань інноваційної політики та інвестиційної діяльності
опубліковано 06 березня 2020 року о 10:35

є структурним підрозділом Виконавчого комітету Мирноградської міської ради, що утворюється, ліквідується і реорганізується рішенням міської ради, є підзвітним і підконтрольним Мирноградській міській раді, підпорядкованим її Виконавчому комітету і міському голові.

У своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, нормативно-правовими актами Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, рішеннями Мирноградської міської ради та її Виконавчого комітету в межах повноважень, Положенням про відділ та іншими нормативно-правовими актами.

Основні завдання відділу:

1. Здійснення координації розробки та моніторингу реалізації Стратегічного плану розвитку міста.

2. Здійснення аналізу можливостей та стану інвестиційного потенціалу міста, визначення основних засад інвестиційно-інноваційної політики в місті, розроблення заходів, спрямованих на залучення вітчизняних та іноземних інвестицій, та інших ресурсів для розвитку економічного потенціалу міста.

3. Організація та забезпечення ефективного здійснення виставкової діяльності, здійснення організації проведення інвестиційних конференцій, круглих столів, робочих зустрічей, формування позитивного іміджу міста

4. Забезпечення реалізації державної політики у сфері міжнародного співробітництва, європейської інтеграції, зовнішньоекономічних відносин.

5. Здійснення контролю за створенням, впровадженням та всебічним забезпеченням енергетичної політики, здійснення координації функціонування системи енергетичного менеджменту.

Начальник відділу
Матюшкіна   Алла Євгенівна
Головний спеціаліст
Пантелеєва Вікторія Анатоліївна