Відповідальні особи за організацію виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»
опубліковано 24 червня 2020 року о 14:16

Визначено відповідальними особами:

1. Секретаря Мирноградської міської ради Пономаренка О.Г. за забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації, розпорядником якої є Мирноградської міська рада.

2. Начальників відділу освіти Мирноградської міської ради Лійку Н.М., відділу культури Мирноградської міської ради Черкашину О.В., управління комунальної власності Мирноградської міської ради Конько Л.І., фінансового управління Мирноградської міської ради Сущенко І.В., управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради Вострикову С.О. за забезпечення доступу запитувачів до інформації, розпорядниками якої вони є.

3. Відділ з діловодства та контролю виконавчого комітету Мирноградської міської ради (Іноземцева) за забезпечення оприлюднення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Мирноградської міської ради публічної інформації, зазначеної у ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», за реєстрацію запитів, їх опрацювання, систематизацію, контроль та надання відповідей.