02.11.2021 14:03

17.11.2021 о 10:00 годині в залі засідань Мирноградської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Мирноградської міської ради в режимі Skype-конференції

ZASIDANYA.jpg

Початок: 17.11.2021 10:00

Питання для розгляду:

1) про стан виконавської дисципліни у виконавчих органах Мирноградської міської ради за 9 місяців 2021 року та заходи щодо її поліпшення.

Доповідач Вікторія Іноземцева – начальник відділу з діловодства та контролю Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

2) про виконання плану роботи виконавчих органів Мирноградської міської ради за III квартал 2021 рок.

Доповідач Людмила Прокопенко – начальник організаційного відділу Виконавчого комітету Мирноградської міської ради;

3) про стан роботи зі зверненнями громадян у Відділі освіти Мирноградської міської ради за 9 місяців 2021 року.

Доповідач Наталія Лійка – начальник Відділу освіти Мирноградської міської ради.

Питання виконавчих органів Мирноградської міської ради та інших підприємств, організацій, установ.