28.09.2021 16:33

Мотиваційні тренінги для безробітних — ефективний спосіб пришвидшити працевлаштування

615319fdac647__Дизайн-без-названия-(7).jpg

28 серпня у Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся мотиваційний тренінг «Людина в період тривалої життєвої кризи»  для осіб, які тривалий час перебувають на обліку.

Захід відбувся в Молодіжному центрі «Рух» за участю тренерів Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА м.Покровська Евгенія Лікарчука та  Марії  Степашкіної.

Заступниця начальника  відділу активної підтримки безробітних Мирноградського міського центру зайнятості  Ірина  Молодоря  відкриваючи захід, наголосила: «Підвищення мотивації клієнтів до пошуку роботи, грамотне формування мети,  раціональне планування свого часу та впевненість у своїх силах є важливими компонентами успішного працевлаштування».

Під час тренінгу  було застосовано ряд психологічних вправ з метою навчитися чути себе, розпізнавати свої почуття і потреби, фокусуватися на тому, чого ми насправді хочемо.

Також учасникам тренінгу було запропоновано провести аналіз власних умінь та навичок, які дають змогу розширити діапазон пошуку роботи.

Дизайн-без-названия-(3).jpg Дизайн-без-названия-(5).jpg Дизайн-без-названия.jpg