28.08.2021 14:37

Оголошено набір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії

default_image.png

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради оголошує набір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу стану виконання (реалізації) програм (проєктів, заходів), розроблених міськими громадськими об’єднаннями ветеранів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів бюджету Мирноградської міської територіальної громади

З метою належного виконання пункту 8 Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2021 р. № 802), Управлінням соціального захисту населення Мирноградської міської ради  оголошено  набір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу стану виконання (реалізації) програм (проєктів, заходів), розроблених міськими громадськими об’єднаннями ветеранів для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів бюджету Мирноградської міської територіальної громади (далі – комісія).

З метою включення до складу комісії просимо представників інститутів громадянського суспільства, представників державних органів та органів місцевого самоврядування відповідно до пріоритетних завдань конкурсу, які мають відповідний досвід роботи та представників наукових установ і фахівців відповідно до пріоритетних завдань конкурсу, які мають відповідний досвід роботи (далі – кандидати), подати в термін до 14 жовтня 2021 року відповідну заяву про включення до складу комісії до Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради (85327, м. Мирноград, м-н Молодіжний, 59).

У заяві про включення до складу комісії кандидати зазначають про себе таку інформацію:

• рівень, ступінь освіти;
  • досвід діяльності у відповідній сфері із забезпечення виконання пріоритетних завдань;
  • досвід участі кандидата у виконанні (реалізації) програм (проектів, заходів), що спрямовані на забезпечення виконання пріоритетних завдань, та рівень виконання (реалізації) програм (проектів, заходів);
  • досвід членства кандидата у конкурсних комісіях з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка;
  • міжнародна експертна діяльність у відповідній сфері із забезпеченням виконання пріоритетних завдань протягом останніх трьох років;
  • делегування кандидата інститутом громадянського суспільства, який він представляє, або науковою установою, в якій він працює, з додаванням відповідного листа-підтвердження.
  • Заявники подають заяви про включення до складу комісії з проставленням особистого підпису в паперовій формі.

Звертаємо увагу, не може бути членом комісії особа, що є керівником, членом керівних органів або працівником учасника конкурсу.

Члени комісії зобов’язані не допускати реального або потенційного конфлікту інтересів під час розгляду конкурсних пропозицій.

Контактна особа: секретар комісії – Оксана Плеханова (тел.+380508650533)