29.01.2024 12:20

Мрії мають збуватися! Зробимо дітей щасливими!

65b77c09dd2df__photo_2024-01-29_12-19-36.jpg

Мрії мають збуватися! Зробимо дітей щасливими!
Кожна дитина має право на виховання у  сімейному оточенні, незалежно від того, може її родина забезпечити нормальні умови життя та виховання чи ні. Щодо дітей, які за певних життєвих обставин залишилися без батьківського піклування, то обов’язок забезпечення їхнього розвитку та виховання на себе держава.
Сімейним кодексом України, Законами України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» визначено пріоритетним влаштування дітей – сиріт та позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання, а саме:

• Усиновлення;
  • Опіка та піклування;
  • Прийомна сім’я;
  • Дитячий будинок сімейного типу.

Завдяки сімейним формам виховання діти, які не мають можливості виховуватись у біологічній родині, можуть потрапити до сімейного оточення, відчути себе потрібними, надійно захищеними. Вони відчувають любов до себе, турботу і підтримку рідних людей, які вкрай необхідні для повноцінного розвитку особистості.

Більш детальну інформацію ви отримаєте за адресою:
м.Мирноград, м-н «Молодіжний», б.37 б.
Мирноградський міський центр соціальних служб.
або за телефоном: 095-310-48-87

Подаруйте дитині майбутнє, а саме собі щастя бути батьками!
Не залишайтеся байдужими!