24.02.2024 09:28

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 730-го дня війни.

65dc41c035ce0__630_360_1708703566-246.png

«На зустрічі з делегацією американського Сенату передусім подякував за позитивне голосування щодо пакета підтримки нашої держави, наших воїнів.

Цей пакет – не рядовий, він має фундаментальне значення для нашого захисту і з погляду його змісту, і з погляду того, який сигнал дає світу підтримка чи непідтримка цього пакета. Демократії не мають самоусуватися з історичного процесу – із процесу захисту всіх тих цінностей, які визначили наш сучасний світ. Я поінформував сенаторів про ситуацію на полі бою зараз, про прямий зв’язок між тим, яку зброю мають наші воїни, і тим, якого результату досягає наш спільний ворог. Достатність артилерії та достатність далекобійності – це ключові речі для наших Сил оборони.

І, звичайно, дуже активно працюємо, щоб уже в цьому році позбавити російські літаки можливості домінувати в небі поблизу фронту, а також – над проєктами спільних оборонних виробництв. Обговорили з американською делегацією відповідні пріоритети».