09.04.2024 13:19

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 775-го дня війни.

66151705113bf__picture.jpg

«Максимум уваги зараз Харкову: енергетичній ситуації, підтримці людей, бізнесів у місті, області. Максимум протидії російським планам щодо Харкова: працюємо з партнерами для того, щоб зміцнити ППО. Провів сьогодні Ставку, де тематика Харкова й області була основною. Доповідали і Головком, і командувач Повітряних сил. Звичайно, увага всім іншим напрямкам захисту нашої держави і людей. Я дякую кожному солдату і командиру, які роблять все можливе для того, щоб наші позиції зараз були сильними – щоб навіть за умов дефіциту снарядів наші підрозділи могли знищувати окупанта. І з цієї точки зору виробництво дронів, постачання дронів, справедлива та вчасна логістика – це ключові речі. Наша армія має бути настільки технологічною, наскільки це можливо. І кожен, хто працює заради цього, робить велику справу для України. Головком на Ставці доповів по всьому фронту, по критичних напрямках. Чітко визначено, як діяти. Дякую всім, хто нам допомагає! Дякую всім, хто в бою, на бойових постах, бойових завданнях! Дякую всім, хто зараз на тренуванні, щоб стати частиною сил оборони. Дякую всім, хто працює заради української сили».