13.04.2024 11:46

Володимир Зеленський взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад.

661ce97030c9d__maxresdefault.jpg

«В кожній громаді – свої потреби. Але всі ми маємо памʼятати про головну потребу всієї нашої держави зараз і кожного українця. Ми повинні зупинити агресію Росії та завершити цю війну справедливим миром на своїх умовах. Тільки це може відновити справжню безпеку для всіх. Заради цього ми повинні не втрачати час і не проявляти слабкості. Ми повинні якнайбільше захистити життя наших людей від російського терору. Сприяйте розвитку всіх оборонних виробництв: кожна ефективна розробка, вся українська зброя мають значення. Я дякую кожній громаді, кожній області, які вже це роблять. Ми вже довели в Україні, що можемо виробляти дійсно сильні дрони, засоби РЕБ, виробляємо артилерію, техніку. Усього, що потрібно обороні, має бути максимум. Максимум має бути й звичайної економічної активності, яка дає людям роботу та забезпечує податками і зборами бюджети. І будь ласка, в кожній громаді проявляйте максимальну увагу до наших воїнів, які проходять лікування після поранень та реабілітацію, підтримуйте сімʼї наших воїнів, які зараз на фронті, та всіх, хто дійсно допомагає обороні».