14.04.2024 11:47

Президент України Володимир Зеленський привітав працівників і працівниць оборонно-промислового комплексу.

661cea0527cd6__7ab35a911a3b608963ea5bb966d9aaf3_1713008969_extra_large.jpeg

«Сьогодні один із тих днів, коли вдячність має бути головним почуттям. Сьогодні професійний день усіх, хто організовує, проектує та будує українську силу, – День працівників та працівниць оборонно-промислового комплексу України.

День ракетників, які створили наші «нептуни», що саме 13 квітня потопили «Москву». День тисяч людей, які створюють українські дрони, зокрема такі дрони, що досягають стратегічної глибини та здатні зменшувати воєнний потенціал Росії. Кожен у світі бачить цю силу України.

Сьогодні день людей і підприємств, які виробляють українські снаряди, українські гармати, українські міномети, українську бронетехніку, українські протитанкові комплекси, українські системи РЕБ і багато-багато іншого, що дійсно допомагає нашим воїнам та всій нашій державі.

Зараз в Україні працюють 500 підприємств оборонно-промислового комплексу. Майже 300 тисяч людей задіяні в цьому нашому виробництві. І все це дійсно одна з головних основ нашої незалежності. Події війни це доводять».