31.05.2024 10:32

Відбулось засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипеній та інших соціальних виплат

66597d91c1fde__photo_2024-05-31_10-34-05.jpg

30 травня 2024 під головуванням заступника начальника Мирноградської міської військової адміністрації – начальника фінансового управління Ірини Сущенко відбулось засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипеній та інших соціальних виплат (далі – Комісія), на якому були розглянуті основні питання щодо стану заборгованості із виплати заробітної плати на території Мирноградської міської територіальної громади та перспективи її погашення, а також виконання Плану заходів щодо недопущення утворення заборгованості по комунальним підприємствам Мирноградської міської ради.

На засіданні Комісії було розглянуто справи 12 фізичних осіб – підприємців, що мають заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску.

Завдяки вжитим спільним заходам 3 фізичними особами – підприємцями було погашено заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску в повному обсязі та 1 ФОП – частково.

За результатами засідання Комісія прийняла узгоджені рішення, направлені на усунення проблемних питань з метою сприяння погашення існуючих боргів та надані відповідні доручення.

photo_2024-05-31_10-34-06.jpg photo_2024-05-31_10-34-07.jpg