22.11.2021 16:06

Робочі зустрічі з роботодавцями Мирнограда

619ba4504c651__Дизайн-без-названия-(1).jpg

Протягом тижня в рамках проведення Загальнообласної Декади зайнятості для людей з інвалідністю фахівці Мирноградського міського центру зайнятості провели ряд робочих зустрічей з роботодавцями, в ході яких основний акцент було зроблено на необхідність створення робочих місць для осіб з інвалідністю.

Законодавством визначено, що особи з інвалідністю мають рівні права у сфері праці та зайнятості з іншими категоріями населення. Основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні, гарантії для таких осіб щодо можливості участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства, створення необхідних умов, які дають можливість особам з інвалідністю ефективно реалізувати права та свободи людини і громадянина та вести повноцінний спосіб життя згідно з індивідуальними можливостями, здібностями та інтересами визначає Закон України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні».

Роботодавцям також нагадали про необхідності виконання нормативу робочих місць з працевлаштування осіб з інвалідністю.

З метою підтримки зайнятості людей з інвалідністю, які перебувають на обліку в Мирноградському міському центрі зайнятості була надана інформація про професійно-кваліфікаційний склад безробітних осіб з інвалідністю та запропоновано подальшу співпрацю щодо укомплектування робочих місць, призначених для працевлаштування осіб з інвалідністю, в тому числі з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Допомогти особам з інвалідністю отримати впевненість у завтрашньому дні, у своїх можливостях, бути повноцінним суспільству це обов’язок кожного роботодавця.  А відзначення Міжнародного дня інвалідів – це лише день підведення підсумків зробленого для цієї категорії громадян, аналіз можливостей та визначення планів для поліпшення їх життя.

619ba448a2f1c.jpg 619ba448a7dd1.jpg