02.12.2021 11:56

Школярів навчали фінансовій грамотності

61a899e1514f1__Дизайн-без-назви.jpg

1 грудня фахівці  Мирноградського міського центру зайнятості  спільно з Громадською організацією "Покровська ліга ділових та професійних жінок" провели семінар-тренінг  "Фінансова грамотність". Захід відбувся в онлайн-режимі, для учнів 10-х класів ЗОШ  І-ІІІ ступенів № 9 Мирноградської міської ради.

Тренерка  Ліги ділових і професійних жінок Наталія Тихонова розповіла  дітям  цікаві факти про гроші, ознайомила  з основними поняттями та принципами управління фінансами. Пропонувала цікаві вправи, в яких учні приймали активну участь.  "Фінансова грамотність дуже допомогає в досягненні особистих цілей, забезпечує почуття стабільності в майбутньому", -  зазначила пані Наталія підсумовуючи захід.

Основною метою проведення  таких семінарів  є  розширення  економічних  знань учнів, формування навичків  правильного поводження з грошима, сприяння  вихованню грамотного споживача фінансових послуг.

61a899d6e0746.jpg