02.12.2021 11:56
Школярів навчали фінансовій грамотності
![61a899e1514f1__Дизайн-без-назви.jpg 61a899e1514f1__Дизайн-без-назви.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/26061/61a899e1514f1__Дизайн-без-назви.jpg)
1 грудня фахівці Мирноградського міського центру зайнятості спільно з Громадською організацією "Покровська ліга ділових та професійних жінок" провели семінар-тренінг "Фінансова грамотність". Захід відбувся в онлайн-режимі, для учнів 10-х класів ЗОШ І-ІІІ ступенів № 9 Мирноградської міської ради.
Тренерка Ліги ділових і професійних жінок Наталія Тихонова розповіла дітям цікаві факти про гроші, ознайомила з основними поняттями та принципами управління фінансами. Пропонувала цікаві вправи, в яких учні приймали активну участь. "Фінансова грамотність дуже допомогає в досягненні особистих цілей, забезпечує почуття стабільності в майбутньому", - зазначила пані Наталія підсумовуючи захід.
Основною метою проведення таких семінарів є розширення економічних знань учнів, формування навичків правильного поводження з грошима, сприяння вихованню грамотного споживача фінансових послуг.
![61a899d6e0746.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/26062/61a899d6e0746.jpg)