16.12.2021 11:46
Сьогодення та майбутнє сучасних громад очами школярів
![61bb0b3e79755__Дизайн-без-названия-(6).png 61bb0b3e79755__Дизайн-без-названия-(6).png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/28387/61bb0b3e79755__Дизайн-без-названия-(6).png)
15 грудня фахівчиня Мирноградського міського центру зайнятості провела для учнів 10 класу ЗЗСО №8, онлайн заняття для майбутніх підприємців в рамках роботи центру розвитку підприємництва.
Під час заняття школярі розв’язували завдання та приймали участь в комплексі ігрових завдань «Громада майбутнього». Підлітки із задоволенням ділились, які підприємства вони бачать в громаді та планами їх розвитку. Виконуючи групове завдання навчалися роботі в команді, виховували організованість та дізналися про всі аспекти, пов'язаними з вибором бізнес-ідей.
Окрім цього, під час заходів розглянули платформу «Моя професія» та поповнили свої знання про світ професій, можливість вибору та актуальність професій на сучасному ринку праці.
«Однією з умов для кожної запланованої діяльності є прагнення кращого чи досконалішого майбутнього. Це безумовно буде передумовою змін, оскільки призведе до поступового переходу від, існуючого стану до бажаного», - наголосила заступниця начальника відділу активної підтримки безробітних Ірина Молодоря.
![61bb0b3351dec.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/28388/61bb0b3351dec.png)
![61bb0b33600fa.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/28389/61bb0b33600fa.png)
![61bb0b33bdabb.png](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/28390/61bb0b33bdabb.png)