04.08.2020 05:03

Довідки з QR-кодом через GOV ID

5f28ec9840155638158003.png

Електронні сервіси вебпорталу Пенсійного фонду України набувають все більшої популярності, оскільки громадяни можуть скористатися послугами без відвідування органів Пенсійного фонду України.

Тепер одержати наступні електронні пенсійні послуги з QR- кодом можна за допомогою банківської картки:

-довідку про доходи пенсіонера для призначення субсидій (містить дані про розмір пенсії без урахування окремих видів виплат);

-довідку про доходи пенсіонера (загальний розмір призначеної пенсії);

-індивідуальні відомості про застраховану особу (форма ОК-5 та ОК-7) (містять інформацію про страховий стаж, заробітну плату та сплату страхових внесків страхувальниками);

-витяг з Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (містить дані про статус застрахованої особи/ отримувача страхової виплати; дані про набутий страховий стаж; відомості про страхувальників, про періоди трудових відносин; відомості щодо нарахованої заробітної плати, що враховується для розрахунку страхових виплат та страхового стажу; відомості про особливі умови праці, про суми добровільних внесків; дані пенсійної справи; відомості про інші види загальнообов’язкового державного соціального страхування).

Електронні документи з QR- кодом отримуєте, авторизувавшись за допомогою платіжної картки банків, що використовують «Інтегровану систему електронної ідентифікації» (GOV ID).

Електронний документ з QR-кодом, підписаний електронним цифровим підписом Пенсійного фонду України, згідно чинного законодавства, є аналогом паперового документу, підписаного відповідною особою в органі Фонду.

Пропонуємо ознайомитися з інструкцією отримання довідок з QR-кодом за допомогою картки банку (GOV ID):