Мирноградська територіальна громада

Донецька область, Покровський район

16.11.2020 06:00

Донеччина: виявлено 97 кримінальних правопорушень, які нанесли бюджету збитків на 17,3 млрд гривень

5fb215bef1c70822451764.png

Управлінням боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДПС у Донецькій області за січень – жовтень 2020 року складено 95 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, у тому числі 97 порушень, по яким загальна сума встановлених збитків, завданих державі склала 17,3 млрд грн, 13 порушень, по яким виявлено легалізованих доходів на суму 425,5 млн гривень.

У ході проведених перевірок осіб, що можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, виявлені фінансові операції, пов’язані з привласненням, розтратою майна або заволодінням ним шляхом зловживання службовим становищем, ухилення від сплати податків, службове підроблення тощо.

Усі матеріали передані до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним Кодексом України.

На теперішній час за результатами розгляду зазначених правопорушень відомості щодо 68 матеріалів приєднано до кримінальних проваджень та 17 матеріалів обліковано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань.


Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_ua, Facebook - fb.com/TaxUkraine, YouTube - youtube.com/TaxUkraine

Крім того, у нас теж є YouTube-канал https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ 

Підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!