05.02.2021 06:32

До уваги суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність в сфері ресторанного господарства!

default-for-import.jpg

30 грудня 2020 року прийнято постанову Головного державного санітарного лікаря України № 57 “Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”. Постанова Головного державного санітарного лікаря України від 02.06.2020 № 32 “Про внесення змін до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)” втратила чинність.

З повним текстом Постанови № 57 можливо ознайомитися на сайті Міністерства охорони здоров'я України за посиланням.