15.02.2021 07:58

Донеччина: з початку року більше мільярду гривень встановлено збитків, завданих державі

602a29d1e2477756504887.png

Під час проведення аналітичних перевірок працівниками податкової служби Донеччини і у 2021 році продовжується виявлення злочинів, спрямованих на легалізацію доходів, одержаних злочинним шляхом, та упередження збитків від різноманітних схем «підприємливих» компаній.

Так, за січень поточного року фахівцями управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС у Донецькій області виявлено фінансові операції з ознаками кримінальних правопорушень на загальну суму легалізованих доходів 868,8 млн грн, крім того встановлено  збитки, завдані державі, на суму 1 332,7 млн гривень.

З них у сфері державних закупівель складено 1 матеріал з ознаками кримінальних правопорушень на суму 88,9 млн гривень.

Усі матеріали передані до правоохоронних органів для прийняття рішення згідно з Кримінальним кодексом України.

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_ua, Facebook - fb.com/TaxUkraine, YouTube - youtube.com/TaxUkraine

Крім того, у нас теж є YouTube-канал https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot та підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!