04.03.2021 13:52

ПРО ІНДЕКСАЦІЮ ПЕНСІЙ З 1 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ

6040e6577fbf4279238627.jpg

Покровське об'єднане управління Пенсійного фонду України повідомляє, що з 1 березня 2021 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2021 року № 127 «Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році», проведено індексацію пенсій.

Пенсії перераховано із застосуванням коефіцієнта збільшення середньої заробітної плати в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсій у розмірі 1,11. Мінімальний розмір підвищення – 100 грн.

Разом з тим, в осіб, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та мають повний страховий стаж (35 років – чоловіки, 30- жінки), розмір пенсійної виплати не може бути нижче 2 200 грн.

Розмір підвищення визначається індивідуально, для кожного пенсіонера окремо, в залежності від тривалості страхового стажу та заробітної плати.

Перерахунок проводився автоматично за матеріалами пенсійних справ і не потребує додаткових звернень громадян до управління.

Індексації не підлягають  пенсії: держслужбовців, наукових працівників, помічників народних депутатів, отримувачів спецпенсій або довічного утримання (судді, прокурори), тим, кому виплату вперше призначили у 2019 – 2021 році.

Загалом по управлінню проіндексовано пенсійні виплати понад 42 тис. осіб м. Покровська,  Покровського району  та  майже 25 тис. осіб                               м. Мирнограда.

Виплата проіндексованих пенсій здійснюється в березні згідно з графіком у звичному порядку.

У разі виникнення запитань, зокрема, щодо особливостей проведення індексації, просимо звертатися до управління дистанційно:

– через Вебпортал електронних послуг  https://portal.pfu.gov.ua;

– на «гарячі» телефонні лінії  управління:

(06239) 2-41-86 м. Покровськ та Покровський район;

(06239) 6-44-15 м. Мирноград;

– за допомогою Skype-зв’язку: pfu_krasn_66  та  pfu Dimitrov.