15.03.2021 12:51

ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ ЛІКВІДАТОРАМ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

604f589f22d3b959134115.png

Органами Пенсійного фонду України в Донецькій області проведено перерахунок пенсії військовослужбовцям, зокрема військовозобов’язаним, призваним на військові збори, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї під час проходження військової служби (військових зборів) і внаслідок цього стали особами з інвалідністю (далі – ліквідатори), та яким пенсію по інвалідності обчислено з п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня відповідного року.

Важливо!

Перерахунки проведено 1,4 тис. осіб за матеріалами пенсійних справ без додаткового звернення пенсіонерів до територіальних управлінь Пенсійного фонду України в Донецькій області.

Пенсії в нових розмірах будуть виплачені в березні поточного року з доплатою з 1 січня 2021 року.