07.09.2020 10:38
З понеділка в Донецькій області застосовуються протиепідемічні заходи
![5f560dbc0c288629663540.jpg 5f560dbc0c288629663540.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/3697/5f560dbc0c288629663540.jpg)
3 вересня Державна комісія з питань ТЕБ та НС переглянула епідемічне зонування. Жодна з територій Донеччини не потрапила до переліку територій з «червоним», «помаранчевим» та «жовтим» рівнями епідемічної небезпеки COVID-19.
Це означає, що з понеділка в Донецькій області застосовуються протиепідемічні заходи, передбачені для «зеленого» рівня епідемічної небезпеки.
Не ігноруйте правила карантину. Дотримуватися їх не важко, але важно. Гігієна рук, соціальна дистанція, уникнення скупчень людей - необхідні складові нашого життя
Поділитись
Дізнайтеся також
14/09/2022
Підтримка реформи охорони здоров'я
08/09/2022
Вакцинація від COVID-19 в Мирнограді
Усі новини