20.01.2022 13:56
Спільна співпраця центру розвитку підприємництва та проектного офісу
![61e94e6fa5b1e__Дизайн-без-названия-(12).jpg 61e94e6fa5b1e__Дизайн-без-названия-(12).jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/32896/61e94e6fa5b1e__Дизайн-без-названия-(12).jpg)
18 січня в рамках проєкту "Проєктно-орієнтованого розвитку громад" ініційовано спільний захід проєктного офісу, за участю підприємиці Олени Брюховець, німецької організації "Help" та Мирноградського міського центру зайнятості.
Захід відбувся з метою розширення соціально-економічних можливостей вразливих груп населення України.
Спікери, грантери проєктів, спілкувалися з присутніми про пріоритети програми, ознайомили із вимогами до участі у конкурсі, критеріями відповідності заявок та їх оцінюванням, пройшлися по заповненню аплікаційної форми та поділилися секретами її заповнення.
В презентації взяли участь 17 осіб, які є зацікавлені в отриманні підтримки для розвитку власної справи, бо частина з них є безробітними, а частина присутніх вже ведуть підприємницьку діяльність.
«Потенційні кандидати, які мають реалістичні та стійкі бізнес-ідеї для початку або розвитку своєї економічної діяльності – підприємницької діяльності, дотримуючись існуючих стратегій місцевого розвитку, можуть подати заявку на отримання гранту в натуральній формі», - запросила до участі представниця організації Галина Посвалюк.
![61e94e4fc6ecc.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/32899/61e94e4fc6ecc.jpg)
![61e94e4fc88ee.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/24/32900/61e94e4fc88ee.jpg)